Mówię Ci od lat

Konferansjer z nagłośnieniem.

Stół didżejski z nagłośnieniem do sali mieszczącej maksymalnie 200 osób.

Mówię Ci Twoim językiem.

Na eventach zdarza się, że próbuję pomagać uczestnikom wydarzenia w wielu językach. W każdym z nich ukryta charyzma.

Na eventy przeważnie wyjeżdżam z Lublina, Limanowej i Wrocławia.

Białe kombi przemierza Polskę wzdłuż i wszerz. Moje początki dotyczą rodzinnej Limanowej kilkanaście lat temu. Od tamtego czasu przeszedłem długą drogę zdobywania doświadczenia mieszkając po kilka lat w Krakowie, Głogowie, Lubinie, Jeleniej Górze, Wrocławiu, Łodzi i  Lublinie. Oprócz robienia show pracowałem kilkanaście lat w paru korporacjach, na różnych szczeblach wtajemniczenia. Stąd pewnie zamiłowanie do imprez firmowych i znajomość angielskiego i bezpretensjonalna pewność siebie w mówieniu.

Ciągle czegoś nie wiem, ale się dowiem.

Do osiągania sukcesów prowadziła mnie baczna obserwacja świata: odczytywanie emocji w zachowaniu i języku, pokora i chęć nauki czegoś nowego. Nowe hasło? Muszę się dowiedzieć co znaczy!

Początki nie były łatwe, nieraz musiałem ugryźć się w język i słuchać bardziej doświadczonych. Bezustannie motywowany, przez współprowadzących ze mną eventy, kolegów konferansjerów, aktorów, prezenterów radiowych postanowiłem nauczyć się na swoich błędach. Dzisiaj jestem wdzięczny za ponad setkę eventów prowadzonych wspólnie z niesamowicie utalentowanymi ludźmi. Cenne spostrzeżenia i uwagi brałem sobie do serca, bo zawsze zależało mi na doskonaleniu siebie.

Teraz z uśmiechem Mówię Ci w pełni przygotowany na każde wyzwanie.

Do zobaczenia za mikrofonem na eventowym szlaku!